Wikingowie
powrót do forum 6 sezonu

katastrofa

ocenił(a) serial na 5

Ten co pisał scenariusz 6 sezonu nabył w jakiś nieokreślony sposób dodatkowy chromosom, choć już od 5 sezonu nawdychał się oparów ze sracza w którym pisał scenariusz.

ocenił(a) serial na 10
Shutruk

Już wielkimi krokami zbliżam się do 6 sezonu zobaczymy jak to będzie.. nikt go chyba jeszcze nie pochwalił





[spojlery]
wiem jedynie, że sporo osób zginie w tym lagertha, bjorn..

ocenił(a) serial na 5
Mortemignis

Pierwsze dwa sezony to było to, od trzeciego równia pochyła. Szkoda że spierd*lili tak dobry serial.

ocenił(a) serial na 7
Shutruk

niestety mam podobnie nie pamiętam dokładnie ale 3, 4 zaczęli zjazd w dół

Shutruk

to prawie reguła, że późniejsze sezony serialu są dość kiepskie w porównaniu z początkowymi....
ja nie oglądałam 5 i 6. bo synowie Ragnara nie są tak ciekawymi postaciami, a zwłaszcza Ivar działał mi na nerwy.

ocenił(a) serial na 10
Paula_TV

Nie zgodę się.. choć miałem tak samo, czyli; "tylko Ragnar synowie mnie nie obchodzą" ale od 2013 roku serial obejrzałem z 3-4 razy i bardzo polubilem synów Ragnara choć tak samo nie zaciekawili mnie jakoś szczególnie chyba przez to, że za bardzo byłem wpatrzony w Ragnara a każdy syn ma jego DNA czyli....... Ubbe jest baaaaaaaardzo ale to bardzo to podobny do Ragnara, zaprzyjaźnił się z królem Angli żeby zasiać żyzną glebę tak jak marzył Ragnar+ wiadomo tak samo waleczny i skromny jak Ragnar. Na Ivara trzeba brać poprawki.. czyli wyśmiewany dzieciak, kaleka.... nawet z takim nazwiskiem... nie dziwota, ze jest bardzo bojowo nastawiony do życia...... Bjorn wykapany Ragnar zwiedzać, podróżować ale trochę taki bardziej skłonny do zabijania niż Ragnar

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones