Jeremy Sumpter

Jeremy Robert Myron Sumpter

7,3
1 318 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Sumpter

gdy sie dowiedzialam z kim jeremy chodzi bylam zszokowana...!! a wy?

zuuz

A z kim chodzi?
Bo ja troche nie w temacie;D

zuuz

Jego dziewczyna jest Alyssa Tabit... i jest od niego o rok starsza... poznali sie chyba na planie filmu ktory teraz kreca razem Prep School..
ale Jeremy' piszze na swojej stronie w takim jakby pamietniku raz na jakis czas i tam napisal ze jest jego dziewczyna podobno jest aaktorka i piosenkarka, ale chyba nikt jeje nie zna...

zuuz

Faktycznie mało znana. Gra tylko w Prep Shool, a w wyszukiwarce chyba z 3 jej zdjęcia znalazło...:D
A po za tym niezbyt urodziwa...

hiena789

No beznadziejna.. mam nadzieje ze ze soba zerwa, poniewaz nie jest zbyt ladna.. troszke sztuczna... i O ROK STARSZA..!!!

zuuz

Ok. O urode nie ma sie co czepiać,w końcu to nie jej wina. Wiek też nie gra roli. Ale widać ze to kolejna wymalowana plastikowa blondi...
Chociaż niech chodzi z kim chce. To on traci takie świetne dziewczyny jak my;]

hiena789

no traci, bo my napewno ladniejsze od niej i przynajmniej nie sztuczne... i plastikowe..

zuuz

LoL... To on ma dziewczynę?! Zatkało mnie, jak to przeczytałam... Ehhh...
Faktycznie, niezbyt ładna ani jakaś szczególna- stać go na więcej, ale cóż... Jego sprawa... Jak jest szczęśliwy, to niech z nią będzie :)

Pinky_Emm

ona jest ohydna ,
wydaje sie taka pusta .
ładna barbie i tyle .

zuuz

Jakaś blondyna oczywiście. pff. Sliczny jest, ale gustu to on nie ma.

craw

no rzeczywiście pikna to ona nie jest ale skoro razem ze sobą chodzą/chodzili to cos musiała miec w sobie ...

zuuz

Jeremy jest/byl super chlopakiem. znam go osobiscie, przez 4 lata chodzilam z nim do klasy w LA (2000-2004) przez 3 lata bylam jego dziewczyna, nawet zareczylismy sie (majac po 14 lat)Jeremy od 1-wszego dnia byl bardzo wesoly, sympatyczny, kontaktowy zdobyl moje wzgledy tym, ze nikogo nie udawal, ze byl w 100% soba. mial cudowny usmiech, oczy, wlosy, zakochalam sie w nim od 1-wszego spojzenia, jak sie pozniej okazalo ze wzajemnoscia. gdy w 2002 roku rozpoczeto zdjecia do filmu `peter pan` bylam bardzo zazdrosna, o sceny milosne. gdy dzisiaj sobie przypomne nasze klotnie, a potem jego pod moim domem z bukiecikiem stokrotek mam lze w oku. 1-wsze slowa wypowiedziane przez niego do mnie :
`hi. i`m Jeremy. you have very pretty eyes. do you know?`
haha. podrywacz od najmlodszych lat.


nie dziwi mnie to, ze ma taka a nie inna dziewczyne. Jeremy nigdy nie zwracal uwagi na wyglad, dla niego najwazniejsza byla dusza czlowieka.

nofka1

hahah oj dziewczyno ale masz wyobraźnie, no pogratulować, chyba...

a co do tej jego panny to masakryczna jest dziewoja... do wieku nic nie mam ale wygląd sugeruje że nie ma ilorazu inteligencji tylko iloczyn, no ale może się mylę... zresztą wszytko mi jedno, widać chłopka lubi takie panienki :P nie moja sprawa :P

_Anika_

* chłopak
ech... ten brak edycji postów...

nofka1

No jasne. A ja jestem Britney Spears i zaręczyłam się z Radkiem Majdanem w wieku 10 lat -.-'

Pinky_Emm

a co na to Doda? ;)

_Anika_

A wiesz... Doszłyśmy do porozumienia ;) Ja go miałam od poniedziałku do środy, ona od czwartku do niedzieli ;)

zuuz

haha. zgadzam sie . dziecko naogladalo sie plasticow w tv i ma odpaly ;) haha. nie moge .. warto podkreslic, ze jeremy nie chodzil do szkoly, mial w wieku 11-15 lat zajecia w domu. haha. niezle sie nasmialam czytajac komentarz `nofka1` dziecko sobie cos wyobrazilo .. ale .. romanse moglaby pisac . te stokrotki xD pozdro .

zuuz

bwaha, ale laska ma cyce xD.
ale tak serio, to jest ładna, tylko do niego to się nie umywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones