PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169102}

Wcielenie

The Beast Within
5,4 645
ocen
5,4 10 1 645
Wcielenie
powrót do forum filmu Wcielenie

Mogło być lepiej

ocenił(a) film na 5

Ostatnie pół godziny jest całkiem dobre, ale wcześniej film nie zachwyca. Fabuła jest pokręcona i strasznie nieprzekonywająca. Efekty specjalne są całkiem-całkiem, ale szkoda, że dopiero w ostatniej półgodzinie je serwują. Klimat jest OK, muzyka jest bardzo fajna.

Malignus

film jest ok,ocena raczej za surowa. To przecież typowe kino lat 80tych,takie to filmy wtedy robili.W zestawieniu z niektórymi pozycjami ostatnich lat trzyma się dobrze.Wczoraj oglądałem na vhs.

ocenił(a) film na 5
Malignus

Ja mam z kolei odwrotnie. Początek jest bardzo tajemniczy, a klimat małego miasteczka to największy plus filmu. Gdy na końcu jednak grę biorą efekty czar pryska i pozostaje tylko patrzeć na kolejne krwawe sceny i litry oślizgłej mazi. Szkoda, bo pierwszej godzinie filmu nie mogę wiele zarzucić. Końcówka tymczasem w ogóle tu nie pasuje...

ocenił(a) film na 6
Malignus

Zgadzam sie w pelni, pierwsze 10 minut fajny klimacik, jednak pozniej robi sie nudny na dluzszy czas zby dopiero pod koniec znowy zachwycic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones