PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31405}

Ręka Boga

Frailty
7,0 19 495
ocen
7,0 10 1 19495
7,3 6
ocen krytyków
Ręka Boga
powrót do forum filmu Ręka Boga

Dla mnie, mimo niektórych negatywnych wypowiedzi, film był o czymś i przedstawiał moralne zobowiązania wobec decyzji boga oraz skutki ich nie spełniania . Nie wiem co komu może przeszkadzać budżet filmu skoro główna myśl reżysera została oddana i jak może wpływać na ocenę. Widocznie niektóre osoby , które się tutaj wypowiadają "nie oglądają" filmów. A przy okazji chciałem aby ktoś, kto potrafi docenić i pojąć sens nisko budżetowego filmu wyjaśnił mi jak policjant ,który rozmawiał na początku z Adamem(Matthew) i wytłumaczył agentowi Wesleyowi kim on jest i czego chce, nie rozpoznał go na końcu kiedy pojechał do niego na posterunek?

ocenił(a) film na 7
horrors

To element potwierdzający interpretację, że bohaterowie nie byli chorzy psychicznie - podobnie jak wizje morderstw popełnianych przez "demony" oraz psująca się kaseta wideo. Reżyser sugeruje, że naprawdę wypełniali misję od Boga, który ich chronił przed złapaniem. Końcowa scena z pewnością nie jest więc niedopatrzeniem twórców - jeśli to sugerujesz. Aż podkreślony jest moment, kiedy szeryfem okazuje się McConaughey: mierzą się obaj spojrzeniami, agent FBI widać, że w jakiś sposób jest zaskoczony, ale po chwili wraca mu obojętny wyraz twarzy, przedstawia się jakby nigdy nic i mówi, z czym przyszedł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones