PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95643}

Kameleon: 2001

The Pretender 2001
7,0 430
ocen
7,0 10 1 430
Kameleon: 2001
powrót do forum filmu Kameleon: 2001

Witajcie, wpierw kilka słów wstępu. Mianowicie film ten ukazał się w wersji podzielonej na dwa
odcinki, które myślę, że można uznać za 2 pierwsze 5go sezonu. UWAGA SPOJLER BO
ZDRADZAM ZAKOŃCZENIE. Mianowicie na końcu ów filmu panna Parker dowiaduje się, że pan
Parker (głowa Centrum) tak naprawdę nie jest jej ojcem... i tutaj moje wielkie zaskoczenie, bo już
jakoś w drugim sezonie odkryła ona, że jej matka (Catherine) miała kochanka (prawdziwą miłość?),
z którym spotykała się bodajże raz do roku i sama wyliczyła, że najprawdopodobniej ten właśnie
"przyjaciel" jest jej ojcem.
Co o tym myślicie?

ocenił(a) film na 7
awsm

No też to pamiętam ^^ ale ta kwestia nie została pociągnięta dalej, natomiast badania genetyczne wykazały zgodność z Rainsem? (wykazały, czy to też było domyślne przez MP?). Dla mnie albo wątek z przyjacielem był po to, by wprowadzić lekkie zamieszanie, albo się jeszcze okaże, że ten gościu jest szwagrem/ojcem/pieron wie kogo kim, że DNA by się pokrywało.

Na pewno z niecierpliwością czekam na "Rebirth" Kameleona już we wrześniu. Szczegóły http://www.forom.com/le-retour-du-cameleon-les-reponses-des-createurs-de-la-seri e#ThePretenderLives

Marga

SPOJLER!!!!! No właśnie też przedwczoraj(?) oglądałem Island of the Haunted i tam pojawił się wątek z Rainsem, ogólnie doj****i do pieca, a dodatkowo MP pyta "starego": "tatusiu jestem moim prawdziwym ojcem" -> "Aniołku, nie ważne, kocham Cię jak córkę" czy coś takiego. Ogólnie z tymi drzewami genealogicznymi to się chyba sami scenarzyści gubią no i jeszcze "oradawne zwoje" spisane po angielsku i na końcu JAROD!? Także czekam na nowe przygody Jaroda.

ocenił(a) film na 7
awsm

Oni tam tak mieszają, że łatwo się pogubić, -ile dzieci, ile ojców, kto z kim spokrewniony,,,Dlatego tak bardzo czekam na te zapowiadane książki, by w końcu coś rozjaśnili. A skąd do licha wytrzasnęli te zwoje to już naprawdę nie mam pojęcia, bo w serialu nic nie wspominano nawet nigdy, co to, na co i po co..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones